MATERIÁL

- Ke stažení

PRŮHLEDNÝ MATERIÁL

Průhledný materiál je používán pro vnitřní část plachet. Jedná se o transparentní, čirou, flexibilní PVC fólii s vynikající odolností proti UV záření. Poskytuje velkou odolnost vůči vnějším povětrnostním podmínkám v širokém rozsahu teplot od -20°C do +50°C.

LEMY PLACHET

Lemy plachet leží na konstrukci altánu. Jedná se o okraje plachet o tloušťce 10 až 12cm. Slouží jako nosič uzávěrů a brání poškození průhledné plachty při otěru o konstrukci altánu. Jedná se o materiál používaný na kamionových plachtách. Má dvě vrstvy a je tvořen z lesklého PVC materiálu s polyesterem, o gramáži 630 g/m² s odolností od -30°C do +70°C.

Ke stažení -

SKLOPNÉ OKO

Pozinkované sklopné oko slouží k upevnění natažené plachty k terénu, prostřednictvím gumy s plastovou kuličkou ve spodní části plachty.

VSTUPY NA ZIP

Originální spirálové 10mm zátěžové zipy YKK s oboustranným jezdcem v černé barvě.

OVÁLNÉ OKO S OTOČNÝM UZÁVĚREM

Skrze nerezové oválné oko o rozměrech 36x28mm, je plachta díky otočnému mechanismu umístěnému dvěma vruty na konstrukci altánu zajištěna v natažené pozici.

POPRUHY S RYCHLOSPOJKOU

Polyesterové, jemně tkané černé popruhy o šíři 25mm v horní části plachty s vysoko-zátěžovou plastovou rychlospojkou, slouží k zajištění vyrolované plachty v horní části altánu v letních dnech.

KONTAKTUJTE NÁS

Tel: +420 604 891 245

NAPIŠTE NÁM

SLEDUJTE NÁS

  • Facebook - Bílý kruh

HCV GROUP a.s.

Výrobní hala:

Sedliště 367, 739 36 Sedliště

Sídlo společnosti:

Chodská 1203, Rožnov pod Radhoštěm

NAŠE SLUŽBY

Výroba a prodej fóliovníků

Průmyslové šití

Krycí plachty

Výroba pro agility sport

Šití na zakázku

OBCHODNÍ NÁLEŽITOSTI

© 2021 HCV group a.s.